הסרת משקפיים

אם יש לכם משקפיים מגיל צעיר, אם גיליתם את ליקוי הראיה בגיל מבוגר וגם אם אתם מרכיבים משקפיים רק בנהיגה או בהצגה – אנו בטוחים שמדובר במטרד לא קטן. הודות לטכנולוגיה חדשנית ורתימת אנשי המקצוע המובילים בתחום, גם אתם תוכלו ליהנות מהליך הסרת משקפיים בלייזר בקלות, במהירות ובמקצועיות אין קץ. אנחנו מזמינים אתכם לגלות את רשת מרפאות אסותא אופטיק.

הסרת משקפיים בלייזר על ידי מיטב המומחים

רשת מרפאות אסותא אופטיק פרושה בכל רחבי הארץ ומציעה שירות אישי המשולב עם גישה מקצועית ושירותית להפליא. כל אנשי הצוות, ללא  יוצא מן הכלל, ישמחו ללוות אתכם בין התחנות השונות בהליך הסרת משקפיים בלייזר ולהעניק לכם חוויה נעימה במיוחד. הצוות הרפואי של אסותא אופטיק כולל רופאי עיניים מהשורה הראשונה, המומחים לתיקוני ראיה במגוון רחב של שיטות מתקדמות ומצליחות. הנה שלושה מהשיטות הללו, מהן תוכלו ליהנות ממש בקרוב – מחכים לכם!

  1. TRANS PRK

הסרת משקפיים בשיטת TRANS PRK היא שיטה סטרילית יחסית, שאינה כוללת הליך כירורגי או שימוש במכשירים ניתוחיים, למעט ספוגיות. ההליך הרפואי כולל את תיקון חלקה החיצוני של הקרנית על ידי שימוש בקרן לייזר המכוונת ישירות אל שטח הקרנית. במהלך הטיפול, מוסרת שכבת האפיתל וכך מתבצע תיקון הראיה ותיקון המספר בקרנית. אם אתם רוצים ליהנות מתיקון ראיה, החלמה של מספר ימים וכל זה – מבלי שהדבר יהיה כרוך בהליך פולשני, TRANS PRK היא השיטה בשבילכם.

  1. LASIK

הסרת משקפיים בשיטת LASIK כוללת את תיקון השכבות הפנימיות של הקרנית. במהלך הניתוח מבצעים חיתוך של השכבה העליונה של הקרנית וכך מושג תיקון ראיה מושלם, ראיה חדה ותוצאות מושלמות.

  1. Z LASIC

שיטת Z-LASIC היא אחת השיטות המתקדמות הקיימות להסרת משקפיים. הסרת משקפיים בשיטה זו כוללת שימוש בקרן לייזר בלבד לכל אורך הניתוח, ללא מגע הלהב בעין כלל. התוצאות של השימוש שיטה זו הן לא פחות ממושלמות, ומאות אלפי מטופלים יוכלו להעיד על כך. אם אתם רוצים ליהנות מראיה מושלמת ומסיכון מינימלי – זוהי השיטה עבורכם.

העיניים שלכם חשובות לנו. אנחנו מזמינים אתכם לגלות את השיטות השונות וליהנות מראיה מושלמת, רק באסותא אופטיק!

20 תגובות בנושא “הסרת משקפיים”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.